ekskluzywne meble do biura

ekskluzywne meble do biura

Pisanie książki – Jak utrzymać motywację

Motywacja jest to poważny problem pisząc poważny kawałek, takich jak książki lub eBook. Trzeba motywacji, aby zacząć. Musisz motywację, aby dokończyć swoją książkę. I trzeba motywację dla każdego kroku w pomiędzy. Po tym wszystkim, jeśli nie zachować na to nigdy nie będziesz skończyć swoją książkę lub ebook. I masz zamiar być na piśmie na co najmniej tydzień stałej. I nikt nigdy nie twierdził, że było to łatwe zadanie.

Więc jak można utrzymać motywację?

W tym artykule mam zamiar dać pięć technik można użyć, aby utrzymać motywację zaangażowane podczas pisania książki lub eBook. Teraz oczywiście, istnieją inne alternatywy. Niektóre z nich działają dobrze. , I które są mniejsze niż optymalna. Ostatecznie, jedyną rzeczą, która się liczy, to że pracują dla ciebie. To osobiste. Jedyną rzeczą, która się liczy, to to, że działa dla Ciebie. Więc tutaj są cztery techniki, które pracowały dla mnie.

ekskluzywne meble do biura

1. Znak na ekranie komputera

Jednym z największych problemów z utrzymaniem motywacji jest to, że ludzie zapominają, dlaczego piszą książkę. Było coś, co skłoniło cię do rozpoczęcia. Ale w miarę upływu czasu, można zapomnieć, co to jest. Musisz być przypomniał. Większość pisarzy spędzają dużo czasu przed ekranem komputera. W rzeczywistości, jeśli piszesz książkę i spodziewa się go dokończyć, to całkiem dobrze być z przodu ekranu, przez większość czasu. Tak więc wykorzystać ten czas i przypomnieć sobie poprzez napisem w jednym zdaniu, co masz nadzieję osiągnąć. „Pisanie znaczy będę … móc jeść” i tak dalej.

wygaszacz ekranu 2.

Ściśle mówiąc wygaszacze nie są potrzebne. They`re z czasów, gdy ekran komputera maloves władysławowo pozostaje aktywny przez dłuższy czas. Teraz zielone wrażliwe producentów sprzętu komputerowego zamknął ekranów i komputerów po upływie pewnego okresu bezczynności.
Wpis zawdzięczamy